Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Firmamız şekerleme ve unlu mamuller kategorisinde üretim yapmak üzere; 2020 yılında faaliyetlerine başlamıştır. İlk ürünlerini Gaziantep ilinde; pestil, cevizli sucuk, lokum çeşitleri ve ay çekirdekli galeta ürünleri ile üretime başlamıştır.

Ülkemizin lezzetlerini tüm dünyaya tanıtmak amacıyla hareket ediyor. Bu doğrultuda; ürünlerimizin üretiminde, kalite ve hijyene büyük önem veriyoruz, çalışanlarımıza da bu konuda eğitimler vererek üretmiş olduğumuz ürünler ile yöremizi ve ülkemizi temsil etmek misyonu ile ilerliyoruz.  

 

ÜRETİM

Anadolu’nun muhtelif bölgelerinden elde ettiğimiz Hammade çeşitlerini özenle seçilerek ürünlerimizde kullanılacak konuma getirilir. Bu süreçte ürünün kalitesi ve hijyeni önceliğimizdir.

 
KALİTE TAAHHÜDÜ

Ben Tat Gıda olarak taahhüdümüz şekerleme ve lokum sektöründe maksimum kalite standartlarını bünyesinde barındırabilen bir kurum olmak ve bu durumu muhafaza etmektir. Üretimde kullanılan makine ekipman parkı, çalışanı, kaliteli malzeme tedariki ve ileri teknoloji ile en üst düzey üretim kriterleri sağlamak ve bunu müşterilerimize en iyi şekilde yansıtmaktır.

KALİTE POLİTİKASI

Ben Tat Gıda olarak firmamızın kurulduğu günden itibaren tüm ürünlerinde doğal besin ürünleri kullanarak profesyonel ekibi ile modern tesislerinde üretimde ve hizmette hijyenin ön planda tutulması ilk amacımızdır. Müşteri memnuniyetini esas alan kalite anlayışını yaygınlaştıran firmamız her geçen gün uluslararası platformda yerini güçlendirmektir.


0

0

0

0
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın